16.1.20

Kolejny wzór frywolitkowy gotowy!

Myk, myk! Cztery lata minęły i obiecany wzór jest już dostępny. Całkiem szybko, jak na moje dokonania frywolitkowe w ostatnim czasie.  ;)

Schemat narysowałam już wtedy, jednak dopiero dzisiaj wzięłam się za jego opisanie, stworzenie pliku PDF i wrzucenie go na Etsy. Ciekawa jestem, czy komuś spodoba się na tyle, by zechciał go kupić? ;> I do czego wykorzysta taki kwadracik? Bo można go powielić i zrobić z niego serwetkę dowolnej wielkości. Pojedynczy może udawać gwiazdkę na choince. Zrobiony z cieniutki nici nada się również na kolczyki.  Albo wisiorek?

Zapraszam zatem do mojego sklepiku na Etsy - KoroneczkaPL!

Opis wzoru jest po polsku i po angielsku w jednym pliku. Oczywiście wzór jest graficzny, do tego wyraźne zdjęcie gotowej frywolitki. Pokazywałam ten kwadracik właśnie cztery lata temu (no, prawie cztery), gdy pisałam, 

Teraz na tapecie mam wzory na pisanki i dwie spore gwiazdki (a może to już są małe serwetki?). I mam mocne postanowienie, że te wzory będą dostępne na tegoroczne święta. Uda mi się? Hm... ;>

Miłego dnia!

Anna

4 komentarze:

 1. Beautiful work lovely will have to check out this pattern

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dawno nie zaglądałam Aniu.
  Powodzenia, piękna frywolitka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tereniu, bo ja bardzo dawno nie pisałam tutaj. Ale ostatnimi czasy tak mi się FB przejadł, że postanowiłam powolutku tutaj wrócić. Choć przez to, że przestałam pisać, oglądalność bloga znacznie spadła. Ale nic to! Tutaj przynajmniej jestem bardziej u siebie, posty nie znikają w strumieniu i łatwo wrócić do starych treści.

   Usuń

Komentować każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej. ;)